modal-redir 2024-05-25 20:47:18 - /interaktivni-dotykovy-monitor-avtek-ts-7-mate-75-inta-1048?showModal=show modal

Interaktivní dotykový monitor Avtek TS 7 Mate 75

75 palcová úhlopříčka / 20-dotyk / 4K
s dph: 51 900 Kč s DPH 42 893 Kč
Na dotaz
SKU
INTA-1048

Interaktivní dotykový monitor Avtek TS 7 Mate 75"

Oživte každou učebnu, konferenční místnost nebo prezentaci s interaktivním dotykovým monitorem Avtek TS 7 Mate 75". Tento robustní 75palcový monitor vyniká 4K UHD rozlišením, které přináší krystalicky čistý a detailní obraz, čímž promění vaši prezentaci v zážitek.

S technologií dotyku, která podporuje až 20 současných dotyků, umožňuje Avtek TS 7 Mate víceúrovňovou interakci, spolupráci a zapojení publika. S tímto monitorem je společná práce snadnější a intuitivnější, ať už se jedná o vzdělávací aktivity nebo brainstorming v týmu.

Integrované rozhraní s operačním systémem Android a kompatibilitou s různými platformami zabezpečuje, že budete mít vždy po ruce potřebné nástroje a aplikace pro vaše prezentace.

Operační systémAndroid 9.0
Paměť4GB
Kapacita úložiště32GB
Úhlopříčka75"
Počet doteků20
Rozlišení3840 x 2160 4K UHD
Typ připojeníHDMI, USB, VGA, Wifi
VESA přichycení800x400 mm
Wifiano
Kamerane
Reproduktoryano
Šířka1709 mm
Výška1020 mm
Hloubka87 mm
Hmotnost51,9 kg
garancia

Interaktivní dotykový monitor Avtek TS 7 Mate 75

vyhody
  • Prémiový design
  • Jednoduché intuitivní ovládání
  • Android 9.0
  • 4GB ROM
  • 32GB RAM
  • Wifi
  • Nadstandardní 5 letá záruka
  • CZ menu
nevyhody
  • Neobsahuje vestavěnou webkameru
  • Neobsahuje vestavěný mikrofon

4 způsoby, jak efektivně pracovat s interaktivním dotykovým monitorem

monitor1

1. Fungujte bez potřeby dalšího počítače - s vestavěným OS Android

Každý interaktivní dotykový monitor přichází s předinstalovaným operačním systémem a základními aplikacemi, díky kterým je připraven na okamžité použití.

Spojte se prostřednictvím WiFi s vaším účtem Google Drive, Cloud, nebo Dropbox a získejte přístup k vašim souborům odkudkoliv, nebo využijte některý z USB portů a načtěte svůj obsah z USB.

2. Propojte interaktivní monitor pomocí HDMI a USB kabelu s vaším PC nebo notebookem

Propojte svůj interaktivní dotykový monitor s počítačem nebo notebookem pomocí HDMI kabelu a využívejte ho jako velký monitor pro vaši prezentaci či vyučovací hodinu.

Připojte se ještě také přes USB port a odemkněte jeho interaktivní dotykové vlastnosti a ovládejte své zařízení přímo z monitoru.

monitor2
monitor3

3. Připojte se bez kabelů - s pomocí WiFi a zrcadlené aplikace

Žádné kabely či střídání zařízení. Interaktivní dotykový monitor můžete bezdrátově spojit s vaším počítačem, notebookem, tabletem či mobilem. Díky aplikaci zrcadlení můžete přenášet obraz mezi vaším zařízením a interaktivním monitorem, ovládat sdílený obsah z vašeho zařízení i z monitoru, spárovat více zařízení najednou a pracovat současně na rozdělené obrazovce monitoru a mnohem více. Díky tomu se stane vaše práce, prezentace či výuka ještě jednodušší, intuitivní a kreativnější.

monitor4

4. Změňte si prostředí na takové, které dobře znáte - s pomocí OPS s předinstalovaným Microsoft Windows

Využijte možnost dokoupení OPS zařízení, na které si můžete nainstalovat vlastní Windows a pohybovat se v prostředí, které nejlépe znáte. Stahujte, ukládejte a sdílejte své dokumenty přímo v paměti OPS.

Technická data  
Jas 380
Dotyková technologie A
Zobrazené barvy 1,07 miliard
Video vstupy HDMI
  VGA (z jednoho ze vstupů)
Audio vstupy Mini jack 3,5 mm
Komunikační porty USB 2.0
Hmotnost 52 kg
Celková hmotnost 65 kg
Doplňkové funkce Android OS
  Aplikace pro psaní poznámek
  Světelný senzor
  Bluetooth
  Wi-Fi
  Dotyková OSD nabídka
  Nástroj pro hlasování
  Seznam na jakémkoli zdroji
  Software Windows kompatibilní s aplikací na poznámky
  Slot OPS
  USB Media Player
  Nahrání vlastního loga
  Zobrazení textových komentářů účastníky na obrazovce
Příslušenství v krabici USB kabel
  Modul WiFi/Bluetooth
  Dálkové ovládání
  Pera (2 ks)
  Kabel HDMI (3 m)
  Napájecí kabel (3 m)
  Průvodce rychlým spuštěním

 

Android ve verzi 9.0 nabízí rychlé komponenty, díky nimž je chod monitoru mnohem plynulejší a umožňuje instalaci stále náročnějších aplikací.

Schopnost psát ve dvou barvách současně – udělejte barevnou prezentaci a upoutejte pozornost studentů nebo kolegů pomocí přiložených oboustranných per.

Díky množství dostupných portů je monitor ještě vhodnější pro práci v jakémkoli prostředí a připojení více zařízení.

Vestavěný modul WiFi/Bluetooth umožňuje pohodlné, rychlé připojení k dostupným sítím a okamžitou aktivaci bluetooth pro přenos souborů nebo bezdrátové připojení zařízení, jako jsou reproduktory nebo sluchátka.

Přesné dotykové ovládání – díky technologii Zero Bonding je používání monitoru ještě přirozenější. Minimální prostor mezi displejem a ochranným sklem znamená, že elektronický inkoust se objeví přímo pod perem s paralaxou sníženou na minimum. To zlepšuje zážitek z psaní, díky čemuž jsou nejčastěji používané funkce interaktivního displeje – psaní poznámek, psaní nebo kreslení – příjemnější a intuitivnější.

Zabudovaná aplikace pro bezdrátový přenos obrázků vám umožňuje připojit se k osmi počítačům nebo mobilním zařízením najednou a zobrazit až čtyři obrázky současně. Bezdrátový přenos obrazu, zvuku a dotyku umožňuje ještě pohodlnější spolupráci a eliminuje potřebu připojovat každý počítač přímo k monitoru.

Aktualizace softwaru Over-the-Air zajišťují, že monitor bude vždy dostávat nejnovější funkce a aplikace představené v průběhu času. Uživatelé si mohou jednoduše nainstalovat aktualizace sami, když budou k dispozici, čímž zajistí, že nezmeškají budoucí změny.

Monitory TS 7 jsou připraveny k rozlišení 4K/UHD. Zobrazování obrazu má na starosti pokročilý panel s rozlišením 3840 x 2160 a obnovovací frekvencí 60Hz.

Díky unikátnímu řešení sdílených USB portů na přední straně monitoru bude po připojení USB klíč k dispozici na Androidu i na vestavěném OPS počítači bez potřeby překladu mezi porty.

Nástroj pro vytváření poznámek vám umožňuje anotovat jakýkoli obrázek nebo používat monitor jako interaktivní tabuli. Nástroj také umožňuje použití stopek, časovače, reflektoru a hlasovacího systému.

Hlasovací nástroj vyvolaný z praktické lišty zkratek, která je k dispozici na každém zdroji, vám umožňuje položit jakoukoli otázku, sbírat odpovědi a rychle je shrnout. A to bez ohledu na to, jestli zobrazujete prezentaci, prohlížeč Android nebo obrázek z externího zdroje, jakým je například laptop.

Funkce uzamčení monitoru je specializovaným řešením pro školní prostředí a funguje dobře na přeplněných místech. Zámek USB disku vám umožňuje uzamknout monitor a odemknout jej až po připojení klíče (USB klíče) s příslušným souborem k odemčení. Pomocí aplikace uzamykání monitoru zajistíme monitor podobným způsobem jako kódový telefon. Obě řešení chrání zařízení a údaje na něm dostupné před nechtěným použitím.

Monitory Avtek TouchScreen se dodávají s interaktivním softwarem Note pro Windows, který vám umožňuje připravit lekci a zvládnout obchodní prezentaci. Note podporuje stejný formát souboru jako aplikace Android whiteboard, takže tentýž soubor lze začít upravovat na monitoru a poté jej dokončit v aplikaci Note v systému Windows.

Kromě softwaru Note jsou s monitorem zahrnuty dva další programy: Connect a Capture. První slouží ke komunikaci mezi mobilním zařízením a PC a umožňuje mimo jiné přenášet obraz tam a zpět a ovládat prezentaci. Díky tomu je dálkové ovládání monitoru z počítače jednoduché a intuitivní.

Capture je užitečný nástroj pro nahrávání a úpravu prezentací nebo přednášek. Umožňuje vám nahrávat pracovní plochu Windows a video z připojené kamery (nebo obou současně). Capture nabízí také rychlou úpravu záběrů, které lze uložit jako jeden videosoubor, nahrát do cloudu nebo zveřejnit ve službách, jako je YouTube.

Interaktivní monitory jsou ideální pro scénáře s různými požadavky, takže počítače OPS jsou dostupné v několika variantách. Pro vzdělávání a základní aplikace bude ekonomický i3 ideální. Pro pokročilejší aplikace jsou zde verze i5 a pro nejprofesionálnější aplikace extrémně výkonný Intel i7.

 

POZNÁMKA: MONITORY AVTEK TS 7 MATE NEJSOU NAVRHNUTY NA HORIZONTÁLNÍ PRÁCI (REŽIM INTERAKTIVNÍHO STOLA).

Napájecí kabel 1x
Dálkové ovládání 1x
VESA držák 1x
HDMI kabel 1x
Dotykový USB kabel 1x
Dotykové pero 2x
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image