modal-redir 2024-07-23 10:59:19 - /interaktivni-dotykovy-monitor-elitedisplay-4-generace-75

Interaktivní dotykový monitor EliteDisplay 4. generace 75"

75 palcová uhlopriečka / dotyk / VA panel / 4K / WiFi / Tizen 6.5 / Záruka 2 roky / RAM 4GB / ROM 32GB
s dph: 54 900 Kč s DPH 45 372 Kč
Na dotaz
SKU
INTA-555-1

Interaktivní dotykový monitor EliteDisplay 4th gen 75"

EliteDisplay 4th gen 75" je špičkový interaktivní dotykový monitor, který poskytuje vynikající kvalitu obrazu a širokou konektivitu. Tento model je vybaven operačním systémem Android, pamětí 4 GB a kapacitou úložiště 32 GB, což umožňuje plynulý chod aplikací a dostatek místa pro vaše soubory.

S úžasnou úhlopříčkou 75 palců a rozlišením 3840 x 2160 4K UHD přináší ostrý a jasný obraz, který je ideální pro prezentace, konference a vzdělávací účely. Monitor podporuje až 20 dotyků současně, což umožňuje interaktivní spolupráci a jednoduché ovládání.

EliteDisplay 4th gen 75" nabízí širokou škálu připojení včetně DisplayPort, HDMI, USB, VGA a WiFi, čímž zajišťuje snadné propojení s jinými zařízeními. Propojení s PC přes USB 5V (spotřeba <1W, <200mA) zajišťuje efektivní integraci do vaší IT infrastruktury.

Monitor je kompatibilní s VESA uchycením, což umožňuje snadnou instalaci na stěnu a jeho robustní design zaručuje dlouhou životnost. S EliteDisplay 4th gen 75" získáte spolehlivé a výkonné řešení pro moderní kanceláře, konferenční místnosti a vzdělávací instituce.

Operační systémAndroid
Paměť4GB
Kapacita úložiště32GB
Úhlopříčka75"
Počet doteků20
Rozlišení3840 x 2160 4K UHD
Typ připojeníDisplayPort, HDMI, USB, VGA, Wifi, propojení s PC USB 5V, < 200mA; spotřeba <1W
VESA přichyceníano
Wifiano
Kamerane
Reproduktoryano
Šířka1708 mm
Výška1026,3 mm
Hloubka89 mm
Hmotnost51,5 kg
garancia

4 způsoby, jak efektivně pracovat s interaktivním dotykovým monitorem

monitor1

1. Fungujte bez potřeby dalšího počítače - s vestavěným OS Android

Každý interaktivní dotykový monitor přichází s předinstalovaným operačním systémem a základními aplikacemi, díky kterým je připraven na okamžité použití.

Spojte se prostřednictvím WiFi s vaším účtem Google Drive, Cloud, nebo Dropbox a získejte přístup k vašim souborům odkudkoliv, nebo využijte některý z USB portů a načtěte svůj obsah z USB.

2. Propojte interaktivní monitor pomocí HDMI a USB kabelu s vaším PC nebo notebookem

Propojte svůj interaktivní dotykový monitor s počítačem nebo notebookem pomocí HDMI kabelu a využívejte ho jako velký monitor pro vaši prezentaci či vyučovací hodinu.

Připojte se ještě také přes USB port a odemkněte jeho interaktivní dotykové vlastnosti a ovládejte své zařízení přímo z monitoru.

monitor2
monitor3

3. Připojte se bez kabelů - s pomocí WiFi a zrcadlené aplikace

Žádné kabely či střídání zařízení. Interaktivní dotykový monitor můžete bezdrátově spojit s vaším počítačem, notebookem, tabletem či mobilem. Díky aplikaci zrcadlení můžete přenášet obraz mezi vaším zařízením a interaktivním monitorem, ovládat sdílený obsah z vašeho zařízení i z monitoru, spárovat více zařízení najednou a pracovat současně na rozdělené obrazovce monitoru a mnohem více. Díky tomu se stane vaše práce, prezentace či výuka ještě jednodušší, intuitivní a kreativnější.

monitor4

4. Změňte si prostředí na takové, které dobře znáte - s pomocí OPS s předinstalovaným Microsoft Windows

Využijte možnost dokoupení OPS zařízení, na které si můžete nainstalovat vlastní Windows a pohybovat se v prostředí, které nejlépe znáte. Stahujte, ukládejte a sdílejte své dokumenty přímo v paměti OPS.

Product Image