modal-redir 2024-07-23 10:45:26 - /activpanel-touch-65-4k-uhd-inta-1014

ActivPanel Touch 65“ 4K UHD

165 cm, 3840 x 2160 px, 10 dotyk, záruka 3 roky / RAM 2GB / ROM 16GB
s dph: 108 900 Kč s DPH 90 000 Kč
Na dotaz
SKU
INTA-1014

ActivPanel Touch 65“ 4K UHD

Nový produkt ActivPanel 65 "V4 je interaktívny plochý panel ďalšej generácie s displejom 4K Ultra HD, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšoval zážitok zo sledovania a interakciu.
Vytvárajte a dodávajte interaktívne lekcie a hodnotenia s oceneným softvérom, ClassFlow a ActivInspire. Licencia ActivInspire Professional Edition je súčasťou nákupu služby ActivPanel.
Externé zariadenie Android ™ so systémom Wi-Fi, ktoré je súčasťou zariadenia ActivPanel, umožňuje bezdrôtové zrkadlenie mobilných zariadení na zariadení ActivPanel. Okamžite si môžete stiahnuť a používať svoje obľúbené aplikácie zo všetkých aplikácií pre Android, spustiť Instant Whiteboard na písanie alebo kreslenie a bezdrôtovo zdieľať obsah lekcie. Viacúčelová interaktivita s 10 súčasnými dotykovými bodmi a 1 digitálnym perom.
Technológia ActivGlide Technology ™ prináša plynulú interaktivitu dotykom prsta. Ponúka množstvo portov pre pohodlné pripojenie k periférnym zariadeniam vrátane 4 portov HDMI, 4 USB dotykov, 2 OPS sloty, VGA, Audio, zdrojového USB HUBu a ďalších.
Jednoduché pripojenie mobilných zariadení pomocou dvojitej siete. Učitelia môžu využiť bezdrôtové zrkadlenie a zdieľať ich obsah odkiaľkoľvek v miestnosti.

Operační systémAndroid 5.1 Lollipop
Paměť2GB
Kapacita úložiště16 GB
Úhlopříčka65"
Počet doteků10
Rozlišení3840 x 2160 4K UHD
Typ připojeníDisplayPort, HDMI, USB, VGA, Wifi, propojení s PC USB 5V, < 200mA; spotřeba <1W
VESA přichycení400x400 mm
Wifiano
Kamerane
Reproduktoryano 20W
Šířka1536 mm
Výška931 mm
Hloubka85 mm
Hmotnost60,6 kg
garancia

4 způsoby, jak efektivně pracovat s interaktivním dotykovým monitorem

monitor1

1. Fungujte bez potřeby dalšího počítače - s vestavěným OS Android

Každý interaktivní dotykový monitor přichází s předinstalovaným operačním systémem a základními aplikacemi, díky kterým je připraven na okamžité použití.

Spojte se prostřednictvím WiFi s vaším účtem Google Drive, Cloud, nebo Dropbox a získejte přístup k vašim souborům odkudkoliv, nebo využijte některý z USB portů a načtěte svůj obsah z USB.

2. Propojte interaktivní monitor pomocí HDMI a USB kabelu s vaším PC nebo notebookem

Propojte svůj interaktivní dotykový monitor s počítačem nebo notebookem pomocí HDMI kabelu a využívejte ho jako velký monitor pro vaši prezentaci či vyučovací hodinu.

Připojte se ještě také přes USB port a odemkněte jeho interaktivní dotykové vlastnosti a ovládejte své zařízení přímo z monitoru.

monitor2
monitor3

3. Připojte se bez kabelů - s pomocí WiFi a zrcadlené aplikace

Žádné kabely či střídání zařízení. Interaktivní dotykový monitor můžete bezdrátově spojit s vaším počítačem, notebookem, tabletem či mobilem. Díky aplikaci zrcadlení můžete přenášet obraz mezi vaším zařízením a interaktivním monitorem, ovládat sdílený obsah z vašeho zařízení i z monitoru, spárovat více zařízení najednou a pracovat současně na rozdělené obrazovce monitoru a mnohem více. Díky tomu se stane vaše práce, prezentace či výuka ještě jednodušší, intuitivní a kreativnější.

monitor4

4. Změňte si prostředí na takové, které dobře znáte - s pomocí OPS s předinstalovaným Microsoft Windows

Využijte možnost dokoupení OPS zařízení, na které si můžete nainstalovat vlastní Windows a pohybovat se v prostředí, které nejlépe znáte. Stahujte, ukládejte a sdílejte své dokumenty přímo v paměti OPS.

Product Image