modal-redir 2024-07-23 10:48:26 - /interaktivni-dotykove-monitory-84-palcu-a-vice

Interaktivní dotykové monitory s úhlopříčkou 84" (213 cm) a více

To nejlepší na trhu. Ideální pro velké místnosti a haly.

Největší dostupné velikosti interaktivních dotykových monitorů, od 86” (218+ cm), jsou ideální volbou pro velké zasedačky, přednáškové místnosti a auly.

Při výběru těchto monitorů je důležité zohlednit prostor, ve kterém budou umístěny. Doporučená minimální vzdálenost pro pohodlné sledování je 3,5 metru a více.

Bez potřeby projektoru: Už žádné stíny na obraze ani nutnost přítmí v místnosti. Tento displej poskytuje jasný a viditelný obraz i během slunečného dne.

Vlastní operační systém Android: Monitor nevyžaduje externí počítač, protože má vlastní zabudovaný operační systém. Avšak pokud chcete prezentovat ze svého počítače, tabletu nebo mobilu, není nic jednoduššího. Stačí připojit kabel nebo použít WiFi a zrcadlit obraz na velký monitor.

Sdílení prezentací: Své prezentace a soubory můžete jednoduše sdílet přímo z obrazovky několika kliknutími. Vaši posluchači už nebudou muset psát poznámky ani fotografovat slidy.

Interaktivní funkce: Displej umožňuje editovat a zvýrazňovat obsah přímo během prezentace a dokonce i nahrávat celou přednášku pro pozdější použití.

9 položky

Nastavit sestupně
na stránce