modal-redir 2024-07-23 10:56:44 - /interaktivni-dotykove-monitory-75-palcu

Interaktivní dotykové monitory s úhlopříčkou 75" (190 cm)

Nový standard s nejlepším poměrem cena / výkon

Interaktivní dotykový monitor s úhlopříčkou 75” (190 cm) se stává novým velikostním standardem a aktuálně nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu.

Při výběru tohoto rozměru je však důležité myslet na to, že monitor této velikosti je pohodlně sledovatelný ze vzdálenosti 3 - 4,5 metru, což je více vhodné pro větší zasedačky než pro běžné kanceláře.

Tento rozměr je také výbornou volbou pro třídy ve školách.

Jednoduché používání: Bez nutnosti používat projektor a externí počítač je interaktivní obrazovka velmi jednoduchá na ovládání a běžné používání, i bez větších technických dovedností.

Předpřipravené aplikace: Interaktivní monitor obsahuje širokou škálu předinstalovaných aplikací, které usnadňují práci a zvyšují efektivitu.

Rychlé sdílení obrazovky: Možnost jednoduše sdílet obrazovku z notebooku nebo mobilu dělá tento monitor skutečně šikovnou volbou pro rychlé a efektivní sdílení informací.

Tyto interaktivní dotykové panely s úhlopříčkou 75” jsou vynikajícím řešením pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupný nástroj na prezentace, práci a vzdělávání.

9 položky

Nastavit sestupně
na stránce